DOSTAWA

Maksymalny czas realizacji zamówień wynosi do 10 dni roboczych. Termin dostawy zamówienia to czas realizacji oraz czas doręczenia przesyłki przez przewoźnika. Dostawa krajowa jest realizowana przez firmę UPS Polska Sp. z o. o. i jej koszt wynosi 15 PLN brutto. Dostawa do Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji jest realizowana przez firmę Goglobal24 i jej koszt wynosi 25 PLN brutto. Dostawa do pozostałych krajów Unii Europejskiej jest realizowana przez firmę UPS Polska Sp. z o. o. i jej koszt wynosi 40 PLN brutto. Koszt dostawy poza obszar Unii Europejskiej jest wyceniany indywidualnie. 


ZWROTY

Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu towaru (dostępny poniżej). Wypełniony formularz zwrotu wraz z dokumentem potwierdzającym fakt zawarcia umowy (paragonem lub fakturą; w sytuacji ich braku może to być np wydruk z karty kredytowej czy korespondencja mailowa) i zwracanym towarem prosimy przesłać na adres:


KAMENA S. C.

UL. MARSZAŁKOWSKA 58/9

00-545 WARSZAWA


Prosimy, w miarę możliwości, o zwracanie towaru w oryginalnym opakowaniu.

Konsument zwróci produkt, który nie wykazuje żadnych oznak użytkowania. 

Konsument odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt i ryzyko.

Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz Sprzedającemu niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy złożonego przez Konsumenta zwróci Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności. Sprzedający zastrzega sobie prawo do wstrzymania się ze zwrotem zapłaty Konsumentowi do momentu otrzymania towaru.Formularz zwrotu
Twoje zakupy

Zakupy razem:

0.00 PLN