Dbałość o środowisko
50.jpg

Inspiracją do tworzenia naszych kolekcji jest kamień - piękno jego naturalnej formy i struktury. Środowisko naturalne jest dla nas ogromną wartością dlatego dbamy, aby nasza produkcja oraz opakowania były mu jak najbardziej przyjazne.

Biżuterię produkujemy w małych seriach, często na indywidualne zamówienia Klientów. Unikamy generowania nadprodukcji i regularnych wyprzedaży. Tworzymy wzory biżuterii, które są ponadczasowe. Ogromną radość sprawia nam fakt, że nasza biżuteria trafia do serc zarówno młodszych, jak i starszych odbiorców. 

Przez długi czas pracowałyśmy nad czymś dla nas bardzo ważnym - biodegradowalnymi opakowaniami na biżuterię. Od momentu pojawienia się pomysłu w naszych głowach do jego realizacji minęło sporo czasu. Znalezienie producentów gotowych na wytworzenie naszych wymarzonych pudełeczek okazało się sporym wyzwaniem. Zależało nam na stworzeniu opakowań, które nie zawierają plastiku oraz są spójne z estetyką naszej marki.  Po wielu miesiącach poszukiwań znalazłyśmy manufakturę gotową na stworzenie dla nas małej serii opakowań, bez użycia sztucznych gąbek i wyściółek standardowo używanych w branży jubilerskiej. Wspólnie wypracowaliśmy piękny minimalistyczny projekt pudełek.

Nasze opakowania wysyłkowe od zawsze były wykonywane z recyklingowanych materiałów, ale dopracowałyśmy ich design tak, aby wszystko tworzyło spójną całość i żeby otwieranie paczuszki od nas sprawiało Wam jeszcze więcej przyjemności! 

Jak zatem wygląda pakowanie naszej biżuterii? 

Zakupiony przez Was element umieszczamy w pudełeczku wykonanym w 100% z papieru, i w razie potrzeby mocujemy go za pomocą lnianego sznureczka. W środku znajdziecie informację o sposobie wytwarzania biżuterii oraz w większości przypadków o kamieniu - a konkretnie o jego właściwościach i miejscu pozyskania. W celu zabezpieczenia przesyłki do środka opakowania wysyłkowego wkładamy bibułkę. Pudełko zaklejamy papierową taśmą i naklejamy na nie wydrukowaną na eko papierze etykietę. I voilà!

Wy również możecie mieć pozytywny wpływ na środowisko i w trakcie dokonywania zakupu wyrazić zgodę na wysyłkę do Was zamówienia w zewnętrznym pudełku z odzysku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl