Dbałość o środowisko
50.jpg

Od dłuższego już czasu pracowałyśmymy nad czymś dla nas bardzo ważnym - opakowaniami eko na naszą biżuterię. Od momentu pojawienia się pomysłu w naszej głowie do realizacji minęło sporo czasu. Okazało się, że znalezienie odpowiednich dostawców gotowych na wytworzenie naszych wymarzonych opakowań nie jest takie proste.

Tym bardziej z ogromną radością przedstawiamy Wam nasze nowe papierowe pudełeczka! 

Nie znajdziecie w nich plastiku ani sztucznych gąbek! Pudełeczka są w 100% biodegradowalne.

Nasze opakowania wysyłkowe od zawsze były wykonywane z recyklingowanych materiałów, ale je też zmieniliśmy tak aby wszystko tworzyło spójną całość i żeby otwieranie paczuszki od nas sprawiało Wam jeszcze więcej przyjemności! 

To jak teraz wygląda pakowanie naszej biżuterii? 

Zakupiony przez Was element umieszczamy w pięknym minimalistycznym pudełeczku z papierową wkładką, i w razie potrzeby mocujemy za pomocą lnianego sznureczka. W środku znajdziecie informację o sposobie wytwarzania biżuterii oraz w większości przypadków o kamieniu - a konkretnie o jego właściwościach i miejscu pozyskania.

W celu zabezpieczenia przesyłki do środka opakowania wysyłkowego wkładamy bibułkę. Pudełko zaklejamy papierową taśmą i naklejamy na nie wydrukowaną na eko papierze etykietę. I voilà!

Od dłuższego czasu w trakcie dokonywania zakupu możecie zaznaczyć też, że wyrażacie zgodę na wysyłkę do Was zamówienia w pudełku z odzysku.

To wszystko po to aby nasza marka była jak najbardziej przyjazna dla środowiska!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl