Inspiracja naturą i dbałość o środowisko
38.jpg

Inspiracją do tworzenia naszych kolekcji jest kamień - piękno jego naturalnej formy i struktury. Środowisko naturalne jest dla nas ogromną wartością, dbamy aby nasza produkcja oraz opakowania były mu jak najbardziej przyjazne. Staramy się w jak najszerszym zakresie używać recyklingowane i biodegradowalne materiały.

Nasze papierowe pudełeczka na biżuterię są odzwierciedleniem naszych idei, jak również minimalistycznego podejścia do projektowania. Nie znajdziecie w nich plastiku ani sztucznych gąbek! Pudełeczka są w 100% biodegradowalne.

Jak wygląda pakowanie naszej biżuterii?

Zakupiony przez Was element umieszczamy w pięknym pudełeczku z papierową wkładką, i w razie potrzeby mocujemy za pomocą lnianego sznureczka. W środku znajdziecie informację o sposobie wytwarzania biżuterii oraz w większości przypadków o kamieniu - a konkretnie o jego właściwościach i miejscu pozyskania.

W celu zabezpieczenia przesyłki do środka opakowania wysyłkowego wkładamy bibułkę. Pudełko zaklejamy papierową taśmą i naklejamy na nie wydrukowaną na eko papierze etykietę. I voilà!

Od dłuższego czasu w trakcie dokonywania zakupu możecie zaznaczyć też, że wyrażacie zgodę na wysyłkę do Was zamówienia w pudełku z odzysku.

To wszystko po to aby nasza marka była jak najbardziej przyjazna dla środowiska!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl