Projekt specjalny - czyli biżuteria upcyklingowa z częściami samochodów Volvo.
Projekt specjalny - czyli biżuteria upcyklingowa z częściami samochodów Volvo.

Mamy ekscytujące wieści! Przedstawiamy Wam nasz specjalny projekt - kolekcję biżuterii wykonaną ze srebra próby 925 i zawierającą zużyte części samochodów Volvo.

Tworząc tę kolekcję odwołałyśmy się do tak bliskiej nam idei upcyklingu. Niepotrzebne już części samochodowe, jak układy scalone czy próbniki lakierów zyskały nowe życie. Przekształciliśmy je w unikalne, nadające się do noszenia małe dzieła sztuki. Każdy element tej kolekcji opowiada historię transformacji i przeobrażenia.

Podczas projektowania kolekcji zainspirowałyśmy się kultowym logiem Volvo - okręgiem z przechodzącą przez niego ukośną strzałką. Emblemat ten uosabia wartości takie jak precyzja, siła i innowacja, które definiują markę Volvo. Czyste linie logo emanują poczuciem równowagi i harmonii. Jest ono dla nas swoistym symbolem ponadczasowej elegancji - w swoich projektach starałyśmy się odzwierciedlić te same cechy piękna i kunsztu. 

Srebrna biżuteria zero waste części samochodowe

Kolekcja składa się z elementów takich jak: naszyjnik, bransoletka, broszka, pierścionek i kolczyki. Każdy model biżuterii został wykonany ręcznie, ze srebra próby 925, w pracowni w Trójmieście. Zestawienie metalu szlachetnego i ponowne wykorzystanie części samochodowych tworzy wyjątkową synergię. Stworzyłyśmy biżuterię najwyższej jakości, która równocześnie promuje idee wrażliwości ekologicznej. 

Kolekcja została zaprojektowana i wykonana dla Parts Jewelry. Biżuteria dostępna jest w showroomie Volvo w Starym Browarze w Poznaniu. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl