O NAS

Marka rozpoczęła  działalność w 2016 r. Została założona przez przyjaciółki Agnieszkę Pielach i Joannę Soroczak.Inspiracją do tworzenia naszych kolekcji jest kamień - piękno jego naturalnej formy i struktury. Kamena łączy tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym wzornictwem. Dzięki ręcznemu wykonaniu nasze realizacje są dopracowane w najmniejszym detalu. Serce Kameny leży w Polsce. Stąd pochodzą nasze kamienie. Odwołujemy się do naszych korzeni i chcemy dzielić się tym z resztą świata. 

POLSKIE MINERAŁY

Kamienie które zdobią naszą biżuterię są lokalnie pozyskiwane. Komercyjny rynek polskich minerałów praktycznie nie istnieje. Nasze kamienie są unikatowe, pochodzą głównie od prywatnych kolekcjonerów i pasjonatów geologii. 

LOKALNE RZEMIOSŁO

Celem który nam przyświeca jest budowanie świadomości o pięknie i znaczeniu rodzimych bogactw naturalnych, jak również wspieranie rękodzieła i współpraca z lokalnymi wykonawcami na każdym etapie wytwarzania biżuterii. 

DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO

Dbamy także aby nasza produkcja oraz opakowania były jak najbardziej przyjazne środowisku naturalnemu. Dążymy do tego aby w jak najszerszym zakresie używać recyclingowane i biodegradowalne materiały. 

Twoje zakupy

Zakupy razem:

0.00 PLN