SREBRNY PIERŚCIONEK Z METEORYTEM

650.00 PLN

Pierścionek z Kolekcji Meteoryty. Rozmiar meteorytu to około: 4 mm szerokości, 8 mm długości, natomiast szerokość obrączki to 1.2 mm. Oprawa kamienia i obrączka wykonane są ze srebra próby 925 oraz dodatkowo pokryte szlachetnym rodem.
Meteoryty użyte w poszczególnych egzemplarzach biżuterii są unikatowe, co oznacza, że mogą się od siebie różnić w kwestii barwy oraz nieznacznie rozmiaru.
Rozmiar pierścionka proszę wpisać w polu komentarz w "formularzu" zamówienia.
Staramy się aby nasza biżuteria docierała do Państwa jak najszybciej. Ze względu na to, że kolekcja wykonywana jest ręcznie oraz meteoryty są cięte i szlifowane wyłącznie na zamówienie czas realizacji ustalany jest indywidualnie i wynosi do 30 dni kalendarzowych. W ramach realizacji zamówienia możemy wykonać jedną poprawkę rozmiaru pierścionka. Pierścionki nie podlegają zwrotowi.
Kolekcja Meteoryty to nasz kolejny ukłon w stronę klasyki i prostoty wzbogaconej o efekt wyjątkowości użytego materiału jubilerskiego. To cząstka kosmosu, która można mieć na codzień przy sobie. Meteoryty użyte w kolekcji pochodzą z Morasko koło Poznania. Kazdy z pierścionków idealnie sprawdzi się jako pierścionek zaręczynowy.

Twoje zakupy

Zakupy razem:

0.00 PLN

Kamena-pierscionek-z-meteorytem-srebro pierscionek z meteorytem kamena srebro rodowane 650 pln

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie.

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie