Kolczyki łańcuchy z nefrytem

690.00 PLN
  • Kolczyki wiszące z Kolekcji Ogniwa z zielonym kamieniem o marmurkowym zabarwieniu. Wymiary: kamień 1.5/3 cm, bigiel o długości 1.6 cm, łańcuch o długości 7 cm. Łańcuch i oprawa wykonane są ze srebra próby 925 i pozłocone 24 karatowym złotem.
  • Kamienie użyte w poszczególnych egzemplarzach biżuterii są unikatowe, co oznacza, że mogą się od siebie różnić w kwestii barwy oraz inkluzji.
  • Czas realizacji zamówienia wynosi do 10 dni roboczych.Łańcuchy są bez wątpienia najbardziej klasycznym elementem biżuterii. 
  • Noszono je już w starożytności, a później powracały w nowych odsłonach zgodnych z duchem epoki. Nasza najnowsza kolekcja jest pochwałą tego składnika biżuterii. Stawiamy w niej jak zawsze na elegancję, ale przede wszystkim na wyrazistość. Łańcuchy, na których wieszamy i w które wplatamy nasze kamienie mają przepiękne charakterystyczne ogniwa. Kamienie ozdobione niepowtarzalnym rysunkiem inkluzji stworzonym przez naturę to nefryt oraz dolomit picasso.

Nie dziękuję

Twoje zakupy

Zakupy razem:

0.00 PLN

Wiszace kolczyki z zielonym kamieniem Duze wiszace kolczyki z kamieniem naturalnym Zlote wiszace kolczyki z pieknym zielonym kamieniem Eleganckie zlote kolczyki na wielkie wyjscia z kamieniem naturalnym

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie.

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie